מפגשי ליווי ברוח המיינדפולנס והדהרמה

דרך הדהרמה הרחבה והעשירה ותרגול המיינדפולנס בפרט פורסים בפנינו אופני התבוננות משחררים ותרגולים שמטרתם אחת - יותר נינוחות בתוך נפשנו, בתוך נסיבות חיינו יותר שמחה, מקום לחמלה ולחיים עם לב פתוח.   

בשיחות איתי אני מציעה מרחב כנה ואותנטי של התבוננות משותפת במטרה להגדיל את מידת החופש והגמישות, כדי לאפשר לחכמת הריפוי לתפוס את מקומה בחיינו. 

אפשר להיפגש לפעם או יותר וזה יכול להיות קצר סביב משהו שמעסיק אותך בחיים אשר מבקש תשומת לב והתבוננות, קבלת כלים מתרגול המיינדפולנס, תרגולים לבית ודרכי התמודדות חדשות, ואפשר גם לצאת למסע דהרמה משותף מתמשך. 

אני מציעה את המפגשים אחרי שנים ארוכות במסעי שלמזלי הרב התפתל עמוק לתוך הדהרמה והבודהיזם לפני יותר מעשור והמשיך לתוך שנים של לימודי פסיכותרפיה חוויתית מבוססת מיינדפולנס בגישת האקומי (והתמחות בעבודת טראומה בשיטת somatic experiencing), מיינדפולנס רגיש לטראומה, לימודי פסיכולוגיה, הוראת מיינדפולנס בשיטות MBSR / MBCT והשראה מעולם התקשורת המקרבת (NVC) ועוד ועוד עולמות נפלאים שפגשתי בדרכי ומעמיקים את המילה חופש לחוויה נחקרת והתרחבות לצידה.

למי זה מתאים...

למבקש/ת לקבל הקשבה, ייעוץ, תמיכה, לקחת רגע להסתכל על הדברים, להכיר אותם, לתת להם מקום, להתעניין ולחקור אותם מתוך כבוד, עדינות, והקשבה. נעשה מקום ביחד לשאלה תרגולית, התלבטות, לב, חיים, שאלת חופש.

ונפתח מרחב כנה ואותנטי של התבוננות משותפת במטרה להגדיל את מידת הבחירה והגמישות, כדי לאפשר לחכמת הריפוי לתפוס את מקומה מחדש.

מפגש הוא תמיד ולפני הכל מפגש עם עצמנו.

אני אהיה שם בנוכחות אוהבת,  באמפתיה והקשבה.

אם יש בך בקשה למפגש אישי - אני מזמינה להיעזר, להיות בקשר.

 

המפגשים מתקיימים בכרכור ובשיחת וידאו בזום

ליצירת קשר עימי: 052-5398762

הפרטיות שלך מוגנת ובטוחה
בהרשמה לרשימת התפוצה הינך מאשרת את מדיניות הפרטיות בקישור שכאן

יצירת קשר: 

052-5398762  

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle