להתעורר לחיים - קורס מיינדפולנס דיגיטלי
מענה לשאלות נפוצות 

בחיים לא התנסיתי במיינדפולנס, האם הקורס מתאים לי? 

כן, לגמרי. הקורס מתאים ומיועד עבור מי שרוצה להתנסות בפעם הראשונה ובצעדים קטנים ונגישים בתרגול המיינדפולנס. על אף שגם אנשים שנחשפו למיינדפולנס בעבר, ייתרמו בהחלט מהתוכן והתרגולים שהקורס מציע. 

 

אני מחפש.ת כלים פרקטיים לחיים, לא משהו רוחניקי... האם הקורס מתאים עבורי?

כן, בהחלט, המחמאה הכי גדולה שהקורס מקבל הוא שהוא סופר פרקטי :) 

הקורס יספק לך כלים ודרכים מעשיות להתמודד עם האתגרים שהחיים מביאים. חשוב לדעת שהקורס הוא לא אוסף של הרצאות, אלא תהליך לימודי, הדרגתי וחוויתי, מה שאומר שחלק חשוב בלמידה הוא תרגולי המיינדפולנס עצמם שאנחנו לומדים בקורס ומתרגלים במהלך השבוע. 

 

כשניסיתי לתרגל מדיטציה עלו לי מיליון מחשבות, האם הקורס יעזור לי? 

הקורס ילמד אותך לעומק ולרוחב במגוון כלים ודרכים איך להתמודד באופן מיטיב עם אותן מחשבות ולמצוא עוגן כאן ועכשיו. 


מתאים לי לעשות את הקורס בנוחות ובקצב שלי, אבל אני זקוק.ה למורה ורוצה לקבל הכוונה אישית... 

ניתן לרכוש את הקורס בתוספת שני מפגשי ליווי אישי עם מנחת הקורס - סהר רוקח. מטרת הפגישות היא לתת לך כלים, הדרכה ותמיכה ללמידה אפקטיבית ומיטיבה. הפגישות מתקיימות בזום וההמלצה היא לתאם אותם מראש, אחרי השיעור השלישי והשישי.
 

לכמה זמן הקורס פתוח לרשותי? 

מיום הרכישה הקורס פתוח לצפייה בלתי מוגבלת במשך 12 חודשים. בזמן הזה אפשר לצפות בתכנים כמה פעמים שרוצים, אם חשוב לך לחזור שוב ושוב על החומר - זה הקורס בשבילך! 

בנוסף תיקיית התרגולים המוקלטים (ניתנת להורדה) וכל חומרי העזר של הקורס נשארים שלך לתמיד. 

 

אני אדם לא טכנולוגי, האם זה יתאים לי? 

כן, ממשק הקורס מאוד נוח ופשוט. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס לאתר הקורס (בשתי לחיצות) עם הסיסמה שתקבל.י אחרי ההרשמה ולצפות בשיעור הראשון ואם עולה קושי ניתן כמובן לפנות אלינו. 

 

איך זה עובד...איך הלמידה מתבצעת בפועל? 

בקלות, כל שיעור מורכב מחלק של הסברים ותיאוריה (בשפה פשוטה ונגישה) וחלק של התנסות בתרגולי מיינדפולנס מגוונים ובאורכים קצרים שמתאימים למתחילים. חשוב לדעת שהלמידה בקורס היא עצמאית ובקצב שמתאים לך, אפשר לסיים את הקורס בחודשיים, חודשיים וחצי או בקצב איטי יותר. 

 

ואם יש לי שאלות?

אם עולות לך שאלות או רצון לשתף במהלך הקורס אפשר לשאול בקבוצת הפייסבוק הייעודית שלנו, סהר רוקח עונה על השאלות של המשתתפים.