top of page
Pink Petals

כל עוד את.ה נושמ.ת יש בך יותר נכון 
מלא נכון 

 

ג'ון קבט זין

המלצות מבוגרים ובוגרות:

​בחוכמה ובעדינות סהר מלמדת את הקורס המדוייק  והמעולה הזה. בקורס קיבלנו כלים מצויינים להתמודדות עם מצבי לחץ ומניעתם ולמדנו לתרגל מדיטציית בצורה שאפשרה לי להכניס את התרגול המופלא הזה לחיי באופן קבוע ונעים. אני מרגישה שהקורס שינה לי את החיים והתפיסה.  זו היתה מתנה מופלאה לעצמי ואני ממליצה עליו בחום.

יעלה 

 

יצאתי מהמפגש האחרון במלאות שעוד לא יצא לי לחוות. אני לא חושבת שהצלחתי להעביר את מה שהרגשתי מרוב השלווה ותחושת ההתרגשות בסיום המפגש. תודה והרבה הערכה למתנה שחשפת אותי אליה - המיינדפולנס. פעמים רבות בחיי ניסיתי להתחיל קורס מסוג זה ולא הצלחתי להתמיד, או שלאחר שני מפגשים עזבתי. אני חושבת שיש ערך עצום למורה שמעביר את הקורס. וזכיתי שעברתי קורס בהדרכתך.

נופר

בקורס העמקתי את הקשר שלי עם עצמי. שמחה שעשיתי את הקורס. ממליצה בחום לכל אחד לתת מתנה כזו לעצמו.

עמליה

הרבה מאוד תובנות למדתי בקורס, הן גרמו לי לשנות את דרך ההסתכלות והתגובתיות לדברים שאני חווה ביום יום. היום אני מסוגל הרבה יותר טוב לזהות מצבים כנ"ל כאשר הם עוד בחיתוליהם.

עמית

יש בך משהו שמשדר נעימות, רוגע, קבלה, חוסר שיפוטיות. ומצד שני יכולת להביא את הדברים בגובה העיניים, בצורה שמנגישה את הרוחניות והבודהיזם לעולם הרציונלי והמערבי שאנו חיים בו. נהניתי להקשיב לך, אני נהנית לשמוע את ההקלטות שלך ונהניתי לבוא כל שבוע למפגש. אז שוב תודה לך.

נופר

חוויה משנה חיים...לחלוטין. אני ממש מרגישה שיש חיים לפני הקורס ואחרי. נשמע דרמטי, אבל זה ממש כך. בערך במפגש השישי כאילו 'נפל האסימון' והכל נהיה לי ברור ומובן... מאז והלאה, הכל השתנה ועכשיו אני חיה אחרת,אני כבר לא עבד למחשבות שלי, אני יכולה לקבל ולהכיל תחושות ומחשבות ולהתבונן בהם ולדעת ולהרגיש עד כמה הם זמניות...

תמר

סהר נפלאה, נותנת מקום, מאד נעימה ועזרה ליצור מרחב קבוצתי שמקבל מאד, לא שיפוטי, הרגשתי שהיא מאד קשובה, ומעבירה את שיטת המיינדפולנס בצורה מאד בהירה ומנגישה את הרעיונות ככלים פרקטיים לחיים.

מוראל

קיבלתי הרבה כלים טובים ויעילים להתמודדות עם לחץ ומצבים לא ברורים בחיים. מרגישה שקיבלתי נקודת מבט חדשה על הדברים, יותר זרימה וגמישות, יותר עדינות והקשבה. מרגישה שקיבלתי את הקול שלי בחזרה, שקל יותר "לנקות" רעשים ולראות מה קורה איתי, מה אני רוצה ומה עושה לי טוב, עכשיו.

סטפני אברהמי

נגלה בפניי עולם חדש ומרתק. הצלחתי לגרום לי להיות בשליטה במצבים שחשבתי שאין לי שליטה עליהם. הבנתי שיש בחירה! ויש דרך יעילה להתמודד עם כעס הנובע ממצבי לחץ. קבלתי כלי אדיר להתמודדות עם כעס. קבלתי שליטה. קבלתי דרך חדשה להתבוננות על הדברים. סהר מלאת ניסיון ומקצועית מאוד. הגעתי ללא היכרות קודמת. שמחתי לגלות אישה מרתקת שמצליחה לגרום לי להרהר בדרך שבה חיי מתקיימים וכיצד ניתן לשפרם. סהר אני מודה לך מקרב לב.

נועה

אני רוצה להודות לך מעומק ליבי, אני חושבת שאת מורה מדהימה, הרגשתי ממך עד כמה חשוב לך התפקיד הזה של לימוד מיינדפולנס, את מלמדת עם כל כך הרבה חוכמה, חמלה וענווה. עוררת את הרצון שלי ללמוד עוד ועוד.

תמר

באימון המיינדפולנס קיבלתי הקלה פיזית ורווחה רגשית. עומסים מיותרים ושליליים שהצטברו פשוט התייתרו ואינם איתי עוד. פשוט ויתרתי עליהם ונפרדתי מהם לשלום. כעת יש הקלה ונקודות המבט על החיים מאוזנות. יש אנרגיות חיים חדשות שנותנות אופטימיות וכוחות מחודשים להמשיך במסע החיים ולהגשים חלומות.

תמר

ההנחייה בקורס היתה מעולה, מובנית בצורה סדורה מאוד. נעימה, מעוררת חשיבה, הן במהלך המפגש והן בשיחות אחת על אחד עם סהר. שיחות קצרות וממוקדות שהיו מאוד משמעותיות עבורי. דני

קיבלתי מהקורס מקום שהוא רק שלי (התרגול), שמסייע לי, מאזן אותי ונותן לי משענת יציבה, ובאיזשהו אופן אפילו מחזק אותי.

ענבל

הקורס הוא בשבילי הצלחה עצומה. 
ההנחיה הרכה והמכילה של סהר, שבחיוך רתמה את כולנו לצאת איתה למסע היתה הדבר המדויק ביותר עבורי. הנחייתה בגובה העיניים אפשרה לעבור דרך הלא נודע בביטחון.  במהלך החודשיים של הקורס עברתי דרך מדהימה. חוויתי רגשות ורגעים עמוקים מאוד. נגעתי במקומות שלא ציפיתי.
גיליתי כוחות שלא הייתי מודעת לקיומן בי. טעמתי רגעים של מהות. של יש בתוך האין. 
וקיבלתי טעימות לאיך אפשר לחיות אחרת. 
ועם אלה אני יוצאת היום חזקה יותר והביטחון שלי בעצמי גדל. אני מסוגלת. במהלך הקורס בזכות התוכן שלמדנו והחוויות האישיות עברתי מספר שינויים קטנים ומשמעותיים מאוד שכבר משפרים את אורח החיים שלי. הורדתי מתח ועומס שרבצו עליי ללא סיבה. תודה גדולה מאוד על ההנחיה!" 

שירה

הגעתי לקורס מתוך רצון להביא את המודעות והקשב יותר לחיי היומיום שלי, הרגעים המשמעותיים היו בתרגול, רגעים בהם התקיים חיבור לעצמי, לכאן ועכשיו, רגעים של שקט ושלווה

לקחתי מהמפגשים את הצורך להאט, להתבונן בעצמי

אני יוצאת מהקורס עם רצון להמשיך להעמיק ולתרגל, להכניס עוד את המיינדפולנס לתוך החיים שלי

אמליץ על הקורס בחום

מלי עידן

 

הגעתי לקורס מתוך רצון להאט את הקצב ולא לפחד להתבונן ולצלול פנימה, היו  לא מעט רגעים משמעותיים, לקחתי את ההסכמה לסמוך על התהליך ולזכור פשוט לנשום בתוכו...

אני יוצאת מהקורס זוכרת כמה שזה מרענן לעצור לרגע ולהביא את עצמי לכאן ועכשיו לא משנה מה יש בכאן ועכשיו..

המרחב הקבוצתי היה מכיל, מקבל, לא שיפוטי ופשוט נהדר!

אני ממליצה על הקורס בהחלט!

מרי

 

נרשמתי לקורס כי רציתי זמן לטיפול עצמי, רצון לחקור ולהבין את הדפוסים שלי כאשר אני במתח, לפתח וללמוד שיטות וכלים להתמודדות עם המתח ביומיום, אחד הרגעים המשמעותיים עבורי היה עבודה עם מחשבות, לראשונה ראיתי כיצד נוצרת מחשבה וכיצד אני יכולה להתערב בתהליך...

אני יוצאת מכאן עם תשומת לב לא רק על הכרית, אלא גם באינטראקציה עם הסובבים/ות אותי, לזכור לקבל כל חוויה מבלי היאחזות או סלידה. כל דבר שמיטבו להופיע, מטיבו לחלוף, לטוב ולרע. הינו קבוצה רב גילאית ונעימה, הרגשתי תמיכה והכלה מכל חברי הקבוצה

בהחלט אמליץ על הקורס! הוא ממש מתאים לכולם ויכול להתאים גם לאנשים שפחות מחוברים לצד הרוחני...

אנסטסיה

 

הגעתי לקורס כי רציתי כלים להיות בנוכחות ותקווה למצוא שקט בתוך הראש.. אני יוצא עכשיו עם רצון להמשיך ולהעמיק בחקר העצמי, קיבלתי כלי נפלא לחוות את עצמי ביותר בהירות ורוך..

החוויה בקבוצה הייתה נפלאה, הדבר היחיד שהייתי רוצה ממנו יותר בקורס זה שיארך יותר זמן...

שלומי אליאש

הצטרפות 
לרשימת התפוצה

הפרטיות שלך מוגנת ובטוחה
בהרשמה לרשימת התפוצה הינך מאשר.ת את מדיניות הפרטיות שכאן

תודה על ההצטרפות :)

בואו לקרוא עוד... 

sahar_logo_final.png
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
תקנון רכישת מוצרים דיגיטליים 
כל הזכויות שמורות לסהר רוקח 2024Ⓒ
bottom of page