קורס מיינדפולנס להפחתת לחץ, מתח וחרדה
באמצעות מיינדפולנס אונליין
שיעורים בלייב בהנחיית סהר רוקח
השאירו פרטים לקבלת עדכון על פתיחת ההרשמה:

בוגרי הקורס משתפים:  

 

"הקורס היה בשבילי סופר משמעותי. ממש הייתי קוראת לו קורס לחיים!  דווקא בהנחיה בגובה העיניים, הכל כך מחוברת לחיים. תוספת עצומה לארגז הכלים, והתחושה היא שזו רק נגיעה בעולם ומלואו.."  נעמה

" חוויה משנה חיים...לחלוטין. אני ממש מרגישה שיש חיים לפני הקורס ואחרי. נשמע דרמטי, אבל זה ממש כך. מאז והלאה, הכל השתנה ועכשיו אני חיה אחרת, אני כבר לא עבד למחשבות שלי" תמר 

"סהר נפלאה, נותנת מקום, מאד נעימה ועזרה ליצור מרחב קבוצתי שמקבל מאד, לא שיפוטי, הרגשתי שהיא מאד קשובה, ומעבירה את שיטת המיינדפולנס בצורה מאד בהירה ומנגישה את הרעיונות ככלים פרקטיים לחיים" מוראל 

"קיבלתי הרבה כלים טובים ויעילים להתמודדות עם לחץ. קיבלתי נקודת מבט חדשה על הדברים, יותר זרימה וגמישות, יותר עדינות והקשבה. מרגישה שקיבלתי את הקול שלי בחזרה" סטפני

מטייס אוטומטי לחופש בחירה 

בתרגול ולימוד מיינדפולנס  אנחנו מטפחים מודעות ערנית, לומדים לפגוש את החיים כאן ועכשיו ומתרגלים לעבור ממצב אוטומטי למודעות ולבחירה. אנחנו מתאמנים להיות יותר קרובים וקרובות לעצמנו, להיות פחות שיפוטיים ולחיות עם יותר קבלה ופתיחות.  התרגול תומך ביכולת להתהלך בעולם עם יותר נינוחות רעננה ומלאי משאבים פנימי גדול יותר במפגש עם מתח, לחץ וחרדה.

 

קורס MBSR הוא קורס המקיף של לימוד ותרגול מיינדפולנס. זהו פרוטוקול ייחודי אשר הוכח מחקרית, מבוסס על תרגול מדיטציה, כלים מהפסיכולוגיה הקוגניטיבית ומדעי המוח.

 

טיפוח חופש פנימי 

המשמח הוא שבכל יום אנחנו יכולים ויכולות לבחור להתאמן ולתרגל נוכחות, יכולים לבחור אם להתנתק או להתחבר, אם לטפח את החופש הפנימי או הרגלים ישנים שכבר תוקפם חלף, כשאנחנו מתאמנות ומתאמנים במדיטציה הבחירה נמצאת בהישג ידינו.

 

מאות  מחקרים 

חקרו והראו שינויים מיטיבים שמתרחשים בתקופה של ואחרי תרגול ואימון מיינדפולנס. ידוע שתרגול מגן עלינו מהשחיקה, העומס והמתח של השגרה היומיומית ועוזר למלא את מלאי המצברים שלנו. 


ולא לשכוח את איכויות הלב  

בתרגול מיינדפולנס מתפתח בתוכנו הבסיס לחמלה עצמית ולאחר/ת ,  היכולת להיות באמפתיה, בשמחה, בהכרת תודה, ברעננות ובנינוחות במפגש עם עצמנו ועם העולם.

 

מהמזרח למערב   

מיינדפולנס הוא תרגול שמקורו בבודהיזם והוא בן 2600 שנה. הוא נדד למערב ב40 שנה האחרונות על יד פרופסור ג'ון קבט זין ומורים רבים נוספים שמלמדים היום ברחבי העולם.

בעשורים האחרונים נערכו מאות מחקרים מדעיים, ואימון ותרגול של מיינדפולנס  הוכח כבעל תועלות רבות  לשיפור הרווחה הנפשית והפיזית,  החוסן הפנימי ופיתוח מיומנויות  למפגש מיטיב עם עצמנו ועם החיים.

בתרגול מיינדפולנס אנחנו מפתחים מודעות, נוכחות, אי שיפוטיות ובהירות שתעזור לנו לבחור באופן המיטיב איך לענות לאתגרים פנימיים וחיצוניים. 

 

הקורס יהווה עבורך מסגרת תומכת ומעמיקה להתחיל לתרגל, יש לנו 9 מפגשים בהם נלמד צעד אחר צעד איך לעשות זאת ואיך להיעזר בתרגול כעוגן בחיי היומיום שלנו. הקורס מיועד לאנשים ללא ניסיון או רקע קודם, אך גם אנשים עם ניסיון קודם דיווחו שנתרמו ממנו. 

במהלך המפגשים נלמד כלים פרקטיים להתמודדות עם קשיים כמו חרדה, אי שקט, סטרס וכאב.

נטפח באופן מכוון איכויות של יציבות פנימית, בהירות וחמלה, כבר במהלך הקורס.

הפרטיות שלך מוגנת ובטוחה
בהרשמה לרשימת התפוצה הינך מאשרת את מדיניות הפרטיות בקישור שכאן

  יצירת קשר

052-5398762  

אפשר גם בוואטסאפ

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle